"AŽ MĚ PŘEČTEŠ, TAK MNĚ VRAŤ" - DĚTSKÉ KNÍŽKY

Milí rodiče,

připravili jsme pro vás, hlavně pro vaše děti, novou možnost obohatit zábavu a radost z dětských knížek, kterou jsme nazvali:

"AŽ MĚ PŘEČTEŠ, TAK MNĚ VRAŤ"

1. Do MŠ přinesete dětské knížky, které již doma leží v knihovně zapomenuté a myslíte si, že jste z nich vyrostly.

2. Knihy, které dáte do knihovničky v MŠ se vám tedy již nevrátí, a to ani při ukončení docházky do školky/ budou tu neustále k dispozici pro všechny děti/.

3. Pro kontrolu budou všechny knížky z "půjčovací knihovny" opatřeny poznávacím znamením, abyste je na první pohled poznaly a mohly vrátit.

4. Můžete si kdykoli vypůjčit /nejlépe 1 knihu/ a po přečtení ji dát zpět do školkovské, půjčovací knihovničky. Knihy tak budou dělat radost průběžně všem dětem

5.Knížky z MŠ si budete ponechávat doma nezbytně dlouhou dobu.

Doufáme, že se vám a hlavně dětem, bude naše nová iniciativa líbit. Rádi bychom zprostředkovali dětem mnoho rozmanitých poznatků a zážitků, které se nechají čerpat z knih a nadchne je pro čtení. Těšíme se na vaši spolupráci.

Dětské knížky, které chcete věnovat do knihovničky, můžete předat kterékoli paní učitelce.

DĚKUJEME

19. 2. 2024