Představení firmy Novadida pro domácí vzdělávání

Milí rodiče!

Srdečně vás zdravíme z mateřské školy v této náročné době.

 

Přemýšlela jsem, jak vás podpořit a pomoci vám s případným " domácím vzděláváním " vašich nejmenších ....a našla jsem velmi pěkně zpracovanou nabídku firmy Novadida, kterou si můžete stáhnout v příloze - Chystáme se do 1.třídy.

 

 

Nejen, že obsahuje dobře sepsaný soubor dovedností, které by měl zvládat předškolák před nástupem do základní školy, ale najdete v něm i odkazy na rozličné pomůcky (trojhrané pastelky, pracovní sešity, pohádkové kniky) z firmy Novadida, i odkaz na stránky Centrum učebnic, kde můžete pod vánoční stromeček vybrat společenské hry (Dobble, Gabolo, Vzdělávací kartičkové hry) - se kterými máme ve školce dobré zkušenosti, ale třeba i Domino pro rozvoj předmatematických dovedností a mnoho dalšího.

 

Radost vám jistě udělá i link na stránky Učení v pohodě (https://www.uceni-v-pohode.cz/), kde je řada videí a odkazů na různé hry s dětmi - nejen ve věku předškoláka a mohou vám zpestřit i případný čas v karanténě. Na stejném místě je mnoho odkazů k dovednostem, které s dětmi ve školce trénujeme v oblastech zrakového i sluchového vnímání.

Zkrátka, budete-li mít chvíli čas, podívejte se.

 

A na závěr odkaz, který možná znáte :

 

https://edu.ceskatelevize.cz/stupen-vzdelani/predskolni – smysluplná krátká videa vytvořená pro předškolní věk

 

 

 

 

20. 2. 2021
^